Dva volnočasové blazery

Dva volnočasové blazery

Volnočasové aktivity nám sice v poslední době nejsou příliš dopřány, avšak nic není navždy a jednou zase přijde chvíle, kdy se volný čas zeptá, co jste si nechali ušít.

Rádi bychom vás proto inspirovali dvěma pěknými kousky z našeho krejčovství.

Blazer lehký jako letní vánek

První přichází na řadu letní volnočasový blazer s kontrastním černobílým vzorkem. Na jeho ušití jsme vybrali velmi lehkou látku ze vzorníku Holland & Sherry – SNOWY RIVER LIGHTWEIGHT. Snowy river je řeka tekoucí v jihovýchodní Austrálii, jejíž koryto napájí především voda z Australských Alp. Svěží pastviny a idylické podnebí činí z této oblasti skvělé prostředí pro chov těch nejušlechtilejších ovcí merino.

Velmi lehký letní blazer

Velmi lehký letní blazer

Snowy River Lightweight nabízí pestrou škálu proužkových a kostkovaných vzorů i drobných barevných elegantních detailů. Naše volba tentokrát padla na jemný kontrastní černobílý vzorek. Látka je až neskutečně lehká a na dotek velmi jemná. V kombinaci s dokonalými termoregulačními vlastnostmi merino vlny je ideální pro horké letní dny.  Celkový dojem završují černé perleťové knoflíčky.

Velmi lehký letní blazer
Velmi lehký letní blazer
Velmi lehký letní blazer
Blazer jako krejčovská rapsodie

Na druhý blazer jsme použili látku z avantgardní kolekce tkanin Rhapsody z vysoce jemné merino vlny, skvělé pro jarní měsíce. Barvy v této kolekci jsou odvážné, od velmi světlé limetkové zelené až po modré a hnědé. Můžete tak podtrhnout svoji kreativitu výběrem živých tónů nebo zvolit klasičtější barvu s výrazným vzorkem.

Blazer Rhapsody

Blazer Rhapsody

My jsme v tomto případě zvolili šedou barvu s výrazným vzorkem rybí kostry. Tato varianta je obzvlášť vhodná pro muže, kteří rádi svůj formální styl drží na samé hraně módní kategorie. Celkový dojem opět završují perleťové knoflíčky.

Blazer Rhapsody
Blazer Rhapsody
Blazer Rhapsody

Ultralehký letní blejzr

Látka
HOLLAND&SHERRY
SNOWY RIVER LIGHTWEIGHT
100% Super 120’s vlna
225 g

25 700 Kč

Lehký jarní blejzr

Látka
SCABAL
RHAPSODY
100% Merino vlna
260 g

31 800 Kč