Dvouřadé sako: žhavý trend

Dvouřadé sako: žhavý trend

Loňský rok pohnul kormidlem ve světě módy ze směru street fashion a nabral jednoznačný kurz do sféry elegantního oblékání.

Obleky, saka a košile se dostávají opět na výsluní, a pokud chcete udržet krok s tímto trendem, je nejvyšší čas se po nějakém takovém kousku do vašeho šatníku poohlédnout. Jaro je koneckonců tím nejlepším obdobím, kdy navštívit zakázkové krejčovství. Kdybyste si v tomto ohledu nevěděli rady, o co si svému pánskému krejčímu říct, máme pro vás tip na zajímavé dvouřadé sako.

Dvouřadé sako s klopou do špičky

Dvouřadé sako s klopou do špičky

Odvažte se

Experimentování s obleky bývá pro mnoho pánů kamenem úrazu, a proto se raději drží klasických střihů jednořadých obleků v modrých a šedých odstínech. Pokud se ale pohybujete ve sférách sociálních sítí nebo čtete módní magazíny, mohli jste postřehnout výrazný nárůst obliby dvouřadých sak u módních “střelců”.

Říká se, že dvouřadé sako není pro každého. Postavu opticky rozšiřuje a musíte jej umět nosit, ideálně neustále zapnuté. Ovšem máte-li tu správnou figuru a nebojíte-li se být výrazný mezi ostatními, vřele doporučujeme na tuto svěží vlnu v oblasti módy naskočit. Rozhodnete-li se tak, neztrácejte zbytečně čas hledáním vhodného kousku na ramínku v obchodech s konfekčním zbožím. Zamířit musíte pro oblek na míru nebo alespoň měřenku.

Dvouřadé sako - klopa do špičky
Dvouřadé sako - kapsička
Dvouřadé sako - kapsa
Dvouřadé sako jedině na míru

A protože v pánském krejčovství ADAM STEINER šijeme metodou bespoke tailoring, dokážeme střih upravit tak, aby podtrhl přednosti vaší postavy. Dvouřadé sako není v tomto ohledu výjimkou, a nemusíte se jej proto v žádném případě obávat. Když k tomu ještě zvolíte originální látku, váš nový dechberoucí oblek na míru bude na světě. Pro milovníky umění může být inspirací a správnou volbou limitovaná kolekce VISION prémiové značky SCABAL inspirované dílem Salvadora Dalího. Kreativní můžete být i při výběru podšívky a ještě více pustit uzdu své fantazii.

Scabal – VISION

Dvouřadé sako se těší oblibě v periodických cyklech a jeho úsvit ve světě módy právě nastal. Proto neváhejte a využijte ten správný okamžik k jeho pořízení.

Provedení: Sako + kalhoty
Látka: Scabal VISION, kašmír Super 120
Cena: 53 950 Kč