Elegantní modré sako

Elegantní modré sako

V tomto týdnu opouští pomyslné brány našeho krejčovství další elegantní modré sako. Než se s ním definitivně rozloučíme a předáme jej hrdému majiteli, pojďme se na něj podívat trochu zblízka.

Jedná se o klasické jednořadé sako se zapínáním na dva knoflíčky. Jak už jsme zmínili v článku o oblecích na léto 2019, stále se drží trend kostkovaných vzorů. Na tomto místě je třeba neskromně podotknout, že právě na kostkovaných a proužkovaných vzorech velmi vynikne zručnost mistra střihače. Precizně navázat vzor na jednotlivých dílech je obtížný úkol. Avšak tímto detailem se musí pyšnit každý dobře ušitý oblek na míru.

Elegantní modré sako

Elegantní modré sako

Zákazník si přál sako v modré barvě, které bude nosit k různým příležitostem a spíše pro radost. Tím pádem se nebylo třeba omezovat na tmavší decentní tóny a mohli jsme otevřít vzorníky v místech se zářivějšími odstíny modré. S ohledem na účel nošení saka jsme zvolili jako oblekový materiál vlnu. Je to klasický přírodní materiál s vynikajícími termoregulačními vlastnostmi. Ne náhodou je to nejběžnější látka na šití obleků na míru vůbec.

Vzorník Loro Piana | vlna

Vzorník Loro Piana | vlna

Konečná volba padla zamířením prstu do vzorníku firmy Loro Piana. Zákazník se tedy dočkal saka na míru z úžasné velmi jemné 100% vlněné látky modré barvy s kostkovaným vzorem. Tato látka s gramáží 250 g/m2 je dostatečně odolná, aby vydržela intenzivní nošení, ale zároveň velmi jemná. V kombinaci s vynikajícími vlastnostmi vlny jako takové je dokonale příjemný pocit z nošení saka zaručen.

Osobité detaily

Každý správný oblek na míru se vyznačuje také drobnými detaily, které si může zákazník zvolit dle svého vkusu. V tomto případě to byly velmi elegantní a zároveň efektní perleťové knoflíčky. V barevném spektru odlesků perleti hrají tóny modré, zelené a fialové, které nádherně harmonizují celkový dojem ze saka.

Perleťové knoflíčky
Klasické klopy
Podšívka s kašmírovým vzorem

To vše je nakonec doplněno o malinko rozvernější podšívku s kašmírovým vzorem. I na té dominují modrozelené barvy na světlém pozadí. V dnešní době pochopitelně nesmí chybět ani obligátní kapsičky na všechny “nezbytně nutné” propriety, které nosíme neustále s sebou.

Jsme moc rádi, že jsme tímto sakem na míru mohli udělat radost našemu zákazníkovi a věříme, že i vás přesvědčí o tom, že oblek na míru z krejčovství ADAM STEINER v Praze je správná volba i pro vás.

Provedení: Sako
Látka: Loro Piana, 100% SUPERFINE WOOL 250 gr/mt
Cena: 29 600 Kč