Inspirace jaro 2020: Barvy a přírodní motivy

Inspirace jaro 2020: Barvy a přírodní motivy

Ačkoliv nám příroda dala v posledních měsících co proto, přichází s jarem řada pozitivních zpráv a s ní i nálada na rozvernější jarní barvy s přírodními motivy. Nechte se inspirovat ležérními saky z našeho krejčovství, z nichž entusiasmus a dobrá nálada přímo sálají.

Klidná modrá

I letos přetrvává silný trend kostkovaných vzorů. První sako, které bychom vám rádi představili, je poklidně modré, jako hladina jezera, v němž se odráží jasné nebe. Paprsky světle zelené však dávají vědět, že život pod hladinou se dere na povrch.

Látka je směsicí hedvábí a kašmíru. Vzhled je tak v naprosté harmonii s vlastnostmi tkaniny – jemností, prodyšností a úžasným pocitem na omak. Podšívka s motivem rozvířené hladiny jen podtrhuje celkový přírodní dojem.

LORO PIANA – PROPOSTE GIACCHE
52% hedvábí, 48% kašmír

37 300 Kč

Temperamentní purpurová

Druhé sako z naší jarní série nasálo ještě více jarní energie, kterou vyzařuje v podobě syté purpurové barvy. Celkový dojem zvýrazňují lesklé knoflíčky, jejichž zářící fialové okraje lemují hluboký tmavý purpurový střed. Podšívka s květinovým motivem jakoby kypěla před očima.

Takové sako přímo pulzuje životem. Není divu, že látka, z níž je ušito, byla vybrána ze vzorníku s názvem St. Tropez – mekky lidí, kteří žijí svůj život naplno. Materiál je směsicí vlny, hedvábí a pro lepší vlastnosti v tropických teplotách také lnu.

SCABAL ST. TROPEZ
35% vlna, 35% hedvábí, 30% len

36 900 Kč

Elegantní růžová

Když se večer setmí a na nebi se objeví růžové paprsky zapadajícího slunce, je čas na naše poslední sako. Jemná krémově bílá barva je protkána linkami šedé, vínové a růžové barvy. Sako působí dojmem poklidu s lehkou ozvěnou bujarého dne. Podšívka se vzorem motýlů dotváří pocit lehkosti a ladné pomalosti.

Látka je směsicí vlny a hedvábí, což jen umocňuje příjemný pocit svému nositeli. Harmonie vzhledu, pocitu a řemeslné práce je prostě dechberoucí.

SCABAL NOBILIY
55% hedvábí, 45% vlna

36 200 Kč