Jedinečná kolekce pro světoběžníky a obdivovatele architektury

Jedinečná kolekce pro světoběžníky a obdivovatele architektury

Letošní rok cestování příliš nepřeje, ale co dělat, když toužíte potěšit své oko i duši pohledem na dokonalé siluety architektonických skvostů po celém světe? Dotknout se jejich povrchu a pocítit užasnou strukturu tvarů…

Návrháři firmy SCABAL se v letošním tolik složitém roce rozhodli potěšit všechny milovníky cestování, architektury a kvalitního designu. Když světoběžníci nemohou za architektonickými krásami světa, proč je nepřenést přímo k jejich obdivovatelům? A to dokonce tak blízko, že je pocítí na vlastní kůži.

Exklusivní kolekce Scabal PANORAMA

Z původního seznamu více než 100 budov bylo vybráno dvanáct vítězných pro sestavení exkluzivní kolekce látek. Každá fotografie, jíž designéři pořídili za účelem vytvoření finálního návrhu, nabízela jiný úhel jako inspiraci. Od barev, materiálů a tvarů, přes vnější schodiště, ocelové konstrukce a nápadité světelné efekty, to vše inspirovalo tým ve společnosti Scabal. Výsledkem je kolekce jedinečně zajímavých návrhů, která vás provede kolem celé zeměkoule. Můžete s ní navštívit Ameriku, Evropu, Asii, Blízký i Daleký východ a všude tam se doslova dotknout věhlasných staveb, které uchvátily nespočet lidí.

Všech dvanáct finálních designů bylo utkáno v anglickém Yorkshire z nejjemnější vlny Super 120s se špetkou kašmíru, jenž látce dodává jemnost na dotek a akcentuje prvek luxusu.

Nyní máte jedinečnou příležitost, nechat si v krejčovství ADAM ušít dokonalé sako na míru s puncem špičkové světové architektury. Proto neváhejte, množství látky není nekonečné.