Kolekce látek Solbiati 2019

Kolekce látek Solbiati 2019

Zatímco za okny se ještě chumelí a řada z nás po ránu zápolí s namrzlými okny na svých plechových miláčcích, dorazily k nám z Itálie první poslové jara! V našem případě to nejsou katalogy pro letní dovolenou, ale úžasné nové vzorníky firmy Solbiati.

Kolekce látek Solbiati z řady s inspirujícím názvem Time Off tvoří len, vlna a hedvábí. Výsledný směsový materiál akcentuje nejlepší vlastnosti těchto přírodních materiálů. Snoubí se v něm chladivý efekt lnu s efektním leskem hedvábí a o dokonalý pocit při nošení se postará vlna se svou schopností dobře odvádět vlhkost.

Výsledkem je lehký a prodyšný textilní materiál, ideální pro rafinovaně formální obleky k uvolněnému nošení.

Kolekce látek Solbiati Time Off 2019

Kolekce látek Solbiati Time Off 2019

Věděli jste, že…

Historie značky Solbiati sahá až do roku 1874, kdy začínala jako malá rodinná firma zaměřená na výrobu lněných látek. Len je určujícím prvkem této značky do dnešních dob. Pro výrobu lněných materiálů využívá firma Solbiati kvalitní evropský len z Normandie. Věhlas si tato značka získala tím, že do svých výrobků dokázala vždy promítnout aktuální, historické, kulturní a sociální vlivy. Dnes patří do skupiny značky Loro Piana a zaměřuje se na produkci dostupnějších kvalitních látek, určených spíše pro neformální obleky a volnočasová saka pro mladší generaci.