Letní sako do Dubaje

Letní sako do Dubaje

Dubaj lze do češtiny přeložit jako “místo srazu”. Vzhledem k tomu, že se nachází takřka přímo na obratníku Raka s letními teplotami okolo 40 °C a vysokou vzdušnou vlhkostí, je potřeba na sraz na takovém místě zvolit správný oblek. A proto vám přinášíme tip na jedno krásné letní sako do Dubaje z krejčovství ADAM STEINER v Praze.

V Dubaji se kompromisy nenosí

Hlavní město Dubaj stejnojmenného arabského emirátu je mimo jiné proslulé svými stavbami, které ohromily celý svět. Na začátku vždy stála vize, jež nepřipouštěla žádné kompromisy. Proto se zde můžete svézt v nejrozsáhlejší dopravní síti vlaků bez řidiče, nechat se vyzdvihnout na nejvyšší budovu světa, nakupovat v největším obchodním centru nebo si prohlédnout město z ostrova s největším ruským kolem na světě.

Letní sako do Dubaje
Ručně obšité knoflíkové dírky
Letní sako - klopa

V tomto úchvatném městě světových nej se rozhodně nebudete cítit dobře, pokud váš letní outfit bude vyzařovat vizi plnou kompromisů a ústupků. Vy je však dělat nemusíte. Jednoduše světu ukažte, jací doopravdy jste, kam míříte i to, že se na své cestě nenecháte ničím omezovat. A právě proto by vaše kroky měly vést do zakázkového krejčovství. Jedině tam nenarazíte na žádné limity. Stačí jen popsat, co potřebujete.

Klimatizace je fajn, ale letní sako nenahradí

Když už se rozhodnete nechat si na svou cestu do Dubaje ušít nový oblek na míru, je dobré vzít v potaz podmínky, které tam na vás čekají. Můžete si být na sto procent jisti, že nebudete v suchu ani v chladu. Město je sice známé tím, že dokonce i na zastávkách autobusů je klimatizace a zchladit se můžete i na kryté sjezdovce pro lyžaře, ovšem stále se jedná o místo, kde ani v noci teploty neklesají pod 30 °C.

Látka na letní oblek s příměsí lnu

Látka na letní oblek s příměsí lnu

Při výběru látky se tedy nemusíte příliš ohlížet na možnost, že vás zastihne déšť nebo chladné počasí. Svoji pozornost v klidu zaměřte na materiál s velmi vysokou jemností. Chcete-li však, aby byl váš nový oblek nejen jemný a prodyšný, ale také vydržel i nějaké to cestování, poohlédněte se po směsových materiálech s příměsí lnu. Takové látky naleznete mimo jiné v nové kolekci látek Holland & Sherry pro letošní rok.

Chcete-li si letošní léto stylově užít, stačí pustit uzdu fantazii, nedělat žádné kompromisy a vzít si na báječnou dovolenou do Dubaje letní sako od ADAMA.

Provedení: Sako
Látka: Loro Piana PROPOSTE GIACCHE, 71% WOOL, 15% SILK, 14% LINEN
Cena: 30 140 Kč