LORO PIANA SYSTEM – stylové funkční látky nejen pro jachting

LORO PIANA SYSTEM – stylové funkční látky nejen pro jachting
LORO PIANA SUPERYACHT REGATTA

Už jste někdy slyšeli o Loro Piana SuperYacht Regatta? Tato velkolepá událost přitahuje stále větší počet lodí i nadšenců k souostroví Maddalena, kousku zemského ráje oplývajícího nádhernou přírodou a ohromujícím luxusem. Právě zde pořádá Yach Club Costa Smeralda společně s Loro Piana a Boat International Media jeden z nejoblíbenějších závodů jachet v kalendáři Wolrd Sailing. Každoročně zavítají na tuto akci zcela nové lodě, následovány davy nadšených diváků.

Své síly poměří ve vodách souostroví Maddalena třicet nejexkluzivnějších plavidel světa. Fanoušci vodních sportů tak mají možnost sledovat velkolepý vývoj, kterým plavidla za pouhý rok prošla. Závod je tudíž důležitým prubířským kamenem pro loděnice, jež si zde mohou ověřit a prokázat úroveň zkušeností i technologický náskok.

Součástí regaty je také sociální program pod patronací organizátorů a luxusní značky Loro Piana s večerními koktejlovými večírky a plážovými párty. Na akci se dokonale snoubí italský styl s luxusní atmosférou protknutou láskou účastníků k jachtingu.

LORO PIANA SYSTEM

Ať už tedy patříte mezi fanoušky jachtingu, či se jen nebráníte aktivitám i mimo slunečné dny při nichž se nepohne ani lísteček, měli byste zbystřit. Loro Piana pro vás totiž připravili jedinečnou kolekci tkanin, v níž byla výjimečná kvalita přírodních vláken podtržena a vylepšena sofistikovaným technologickým postupem, jímž byly vlastnosti látky postaveny na zcela jinou úroveň. Žádný kompromis, ale spojení stylu a funkčnosti. Ideální pro práci, cestování i volný čas. Látky obsažené ve vzorníku Loro Piana System disponují speciální membránou, která vás ochrání před deštěm, chladem i horšími povětrnostními podmínkami. Zároveň však neztrácejí nic na svém luxusu, jemnosti a stylu.

Než tedy vyrazíte na Loro Piana SuperYacht Regatta, zavítejte k nám do krejčovského salonu ADAM STEINER a vyberte si tu správnou látku pro svůj nový oděv na tuto nebo jakoukoliv jinou akci.

Loro Piana System
Loro Piana System
Loro Piana System