Netradiční dárek pro muže: Bespoke sako

Netradiční dárek pro muže: Bespoke sako

Lámete si každý rok hlavu s dárkem na narozeniny, svátek, Vánoce či výročí pro svého muže, bratra, dědečka či kamaráda?

Máme pro vás tip na netradiční dárek pro muže: bespoke sako nebo oblek na míru.

Co znamená bespoke?

Pokud jste se s tímto výrazem ještě nesetkali, vězte, že bespoke znamená způsob výroby na zakázku, kdy máte možnost “říct si”, jak by měl výsledný produkt vypadat a jaké by měl mít vlastnosti bez zásadních omezení.

Čím se liší oblek na míru od bespoke obleku?

V českém prostředí se tyto dva termíny někdy zaměňují, ale v zásadě se dají rozlišovat dva typy obleků na míru – made to measure (tzv. měřenka) a bespoke (zakázkový oblek). V případě meřenky se pouze upravuje konfekční velikost na vaše míry, kdežto bespoke oblek vzniká od samého počátku z individuálního střihu. Kromě toho, že bespoke oblek vám lépe padne, můžete ovlivnit i jeho výslednou podobu, materiály, doplňky bez jakéhokoliv omezení. Dokážete-li své přání popsat, my jej dokážeme splnit.

Jak obdarovat muže bespoke oblekem?

Abychom nepokazili překvapení, máme pro vás dvě varianty, jak tento netradiční dárek muži předat.

Domluvte si první schůzku s mistrem krejčím a držte tajemství

Každé ušití bespoke saka nebo obleku začíná měřením. Mistr krejčí musí odměřit každý detail individuálního střihu, aby byl výsledek 100%. Tato první návštěva zakázkového krejčovství vám zabere zhruba 30 minut až hodinu. Záleží na tom, jak detailně budete chtít na první schůzce definovat střih, podšívku, materiály apod. Stačí tedy obdarovávaného muže “vylákat” na první návštěvu mistra krejčího pod jakoukoliv záminkou a uvidíte, že odtamtud už neuteče. Od toho okamžiku se už nebude moci dočkat, až bude sako nebo oblek hotový.

Překvapte dárkovým poukazem

Jako druhou možnost nabízíme pro naše zákazníky dárkové poukazy v libovolné hodnotě. Tato varianta má tu výhodu, že můžete za obdarovávaného muže mnoho věcí vyřešit dopředu. Mistr krejčí vám může doporučit druh látek podle vyžadovaných vlastností bespoke obleku na mačkavost, prodyšnost, hřejivost. Také vám může doporučit vhodné barvy podle typologie muže podle popisu či fotografie. Po této konzultaci vám doporučíme adekvátní výši hodnoty dárkového poukazu dle předběžných kritérií.

Známe-li hodnotu i určení dárkového poukazu, stačí sdělit již jen jméno příjemce a my pro vás připravíme dárkový poukaz na míru. Budete-li mít zájem, můžeme na něj umístit i libovolný text dle vašeho přání.

Hledáte-li netradiční dárek pro muže, zakázkové krejčovství ADAM STEINER je připraveno vyjít vám ve všech ohledech vstříc. Tak neváhejte a domluvte si schůzku s mistrem krejčím ještě dnes.