Nové látky podzim-zima 20/21

Nové látky podzim-zima 20/21

Ačkoliv se to s ohledem na venkovní teploty nezdá, nastává ten správný čas pro návštěvu našeho krejčovství, kde si právě teď můžete objednat ušití obleku nebo saka z nových kolekcí látek pro sezonu podzim – zima 20/21.

Loro Piana

A začněme úžasnou kolekcí od Loro Piana – CASHMERE. Loro Piana si vždy zakládali na výběru nejlepšího kašmíru, aby z něj vyrobili látky s neuvěřitelnou jemností. Vlastnosti tohoto výjimečného vlákna jsou zdůrazněny pomocí důmyslných technik používaných při jeho zpracování, čímž vznikají nadčasové textilie pro saka, blejzry i obleky. Rozsáhlá paleta barev se rozevírá od klasických až po zářivé odstíny a ukazuje všestrannou přitažlivost tohoto jedinečného materiálu.

Loro Piana CASHMERE, podzim-zima 2020

Loro Piana CASHMERE, podzim-zima 2020

Dalšími vzorníky Loro Piana, které bychom vám rádi představili, jsou oblekové a sakové látky pro podzim a zimu 2020 (Proposte Abiti / Proposte Giacche). Tato tradiční kolekce zahrnuje téměř nekonečnou paletu materiálů, barev a vzorů pro podzimní módu. Naleznete v nich stále oblíbené kostkované vzory, pochopitelně nechybí ani trendy Peaky Blinders, nikdy neumírající manšestr i klasické Herringbone.

Loro Piana PROPOSTE ABITI, podzim-zima 2020

Loro Piana PROPOSTE ABITI, podzim-zima 2020

Scabal

Nyní pojďme prozkoumat další z podzimních vzorníků prémiového producenta látek Scabal, který vrací v této sezoně do nabídky kolekci TORNADO osvěženou novými vzory i barvami. Látky působí pocitově stále zřetelně britsky, avšak letošní výběr je doplněn novou sadou kostkovaných vzorů, benátských proužků a v neposlední řadě moderním birdseye motivů. Barvy zůstávají pevně ukotveny v tradiční paletě modrých, šedohnědých a černých, avšak přidáním strukturovaných podkladů a efektních tkacích technik získávají na atraktivitě a poutají pozornost, aniž by tím došlo k přílišnému odklonu k extravaganci.

Scabal TORNADO, podzim-zima 2020

Scabal TORNADO, podzim-zima 2020

Kolekce ESCAPE kombinuje oblíbené barevné vzory s hřejivou směsí vlny a kašmíru, a vytváří tak jedinečný výběr sakových látek, které vyniknou především v chladných a ponurých podzimních dnech.

Scabal ESCAPE, podzim-zima 2020

Scabal ESCAPE, podzim-zima 2020

V této sezóně si drží trend různé varianty kostkovaných vzorů – glenčeky (kostkovaný vzor, v němž jsou čtverce uvnitř vzorovány proužky nebo malými čtverečky), overčeky (jeden kostkovaný vzor překrytý druhým, tudíž oba jsou viditelné) a velké čtverce v barevných odstínech duhy. Zemité barvy barvy pouštního písku, modré, hnědé a šedé jsou kombinovány s výraznými kontrasty v podobě královské modré, hořčicové, červené a zelené. Výsledkem je sofistikovaná kolekce, na jejímž základu můžete postavit svou představu současných, ale také klasických sak, dle svého osobního vkusu.

Podle vzoru úspěšné kolekce Crossover vznikla letošní novinka od Scabal – HYBRID určená pro chladnější měsíce. Výsledné návrhy designu tvoří harmonická dvojice, v níž se kombinuje efektní vzor s druhým alternativním vzorem v téže barevné variantě. Látky v tomto vzorníku jsou vyrobeny výhradně z vlny Super 130, jakožto tkaniny ideální pro oděvy s nimiž snadno vybavíte svůj zimní šatník.

Scabal HYBRID, podzim-zima 2020

Scabal HYBRID, podzim-zima 2020

Vezměte dva obleky a pusťte uzdu své fantazii. Kombinujte saka a kalhoty s různými košilemi nebo svetry a vytvořte nekonečné množství outfitů pro letošní podzim a zimu.