Originální módní doplněk k bespoke obleku? Dřevěný motýlek.

Originální módní doplněk k bespoke obleku? Dřevěný motýlek.

Pánský krejčovský salon ADAM STEINER vám nyní exkluzivně nabízí originální módní doplněk, který podtrhne vaši individualitu: ručně vyrobený dřevěný motýlek.

100% ruční výroba

Stejně jako jsou ručně šité naše bespoke obleky, i dřevěné motýlky vznikají ryze dílem lidských rukou. K jejich výrobě se používá ruční japonská pila Ryoba, neobyčejně obyčejná prvorepubliková ženijní sekyra, japonské nože Kiridashi a švédský lžičařský nožík, smirkový papír a na finální leštění přírodní flanel – lépe řečeno pyžamo.

Dřevěné motýlky jsou vyráběny z masivního exotického dřeva a mají svůj příběh. Na přiložené kartičce se dozvíte z jakého stromu byl motýlek vyřezán a něco málo o základních vlastnostech tohoto stromu.

Dřevěný motýlek - příběh
Příběh dřevěného motýlku
Jedinečné exempláře

Neexistuje žádná univerzální šablona, podle níž by se dalo reprodukovat tytéž kusy stále dokola. Každý dřevěný motýlek v naší nabídce je jedinečný a vznikl jako originální umělecké dílo v rukách řezbáře, který mu vdechl část svojí duše. Díky tomu si může náš zákazník ke svému bespoke obleku vybrat takového motýlka, který se mu bude nejen líbit, ale také bude perfektně pasovat k outfitu. Zároveň si může být jistý, že dva stejní motýlci na sebe nikdy nenarazí.

Dřevěný motýlek - původ
Vlastnosti dřeva z něhož byl motýlek vyřezán
Neomezené variace

Dřevěné motýlky můžeme na přání zákazníka navíc doplnit látkovým převazem. A nemusí to být nutně látka obleku. Motýlek může fungovat jako barevný akcent, podobně jako kravata, nebo na sobě může nést kousek látky ze šatů partnerky či být sladěn s látkou kapesníčku. V tomto ohledu jsou dřevěné motýlky velmi variabilní a můžete si je snadno upravit dle momentální příležitosti.

Variace dřevěných motýlků
Variace dřevěných motýlků
Tradiční regionální výroba

Pánský krejčovský salon ADAM STEINER si zakládá na tradiční ruční výrobě bespoke obleků a vysoké kvalitě svých výrobků. Ručně vyráběné dřevěné motýlky nejen perfektně zapadají do naší obchodní filozofie, ale použitými materiály i regionálním původem splňují nejnáročnější požadavky na udržitelný rozvoj. Věříme proto, že je oceníte i vy a již brzy z našeho krejčovství vylétnou první originální dřevěné motýlky a svůj příběh budou vyprávět dál.