Šedý oblek na míru s vestou

Šedý oblek na míru s vestou

Mohlo by se zdát, že zakázkové krejčovství je vhodné navštívit jen s přáním na bespoke oblek v netradičním střihu, z netradiční látky nebo jinak se vymykající klasické módě. Ale není tomu tak.

Klasický šedý oblek na míru s vestou je častou položkou na našem zakázkovém listě a právem se řadí mezi nejoblíbenější bespoke obleky vůbec.

I šedá může být dobrá

Leckdo by si mohl myslet, že šedá barva je nudná. Stačí se ale jen na chvilku zadívat do vzorníků látek s šedými odstíny. Každému je pak hned jasné, že existuje víc, než jen padesát odstínů šedi. Když do barevných tónů zahrají svůj part také různé struktury látky, nebudete se stačit divit. Výběru té správné šedé látky pro svůj nový bespoke oblek věnujete moře času.

Šedý bespoke oblek s vestou
Šedý bespoke oblek s vestou
Klasický oblek umí zaujmout

I když se rozhodnete pro klasiku, ještě to nemusí nutně znamenat, že se mezi pány ve výrazných oblecích budete cítit jako šedá myš. Kvalitní oblek na míru dokáže upoutat pozornost precizním zpracováním do posledního detailu a pochopitelně tím, že perfektně padne. Výhodou bespoke obleku je, že i na klasickém provedení si můžete “naporoučet” cokoliv vás napadne, třeba biletku na lístky do opery.

Biletka
Biletka
Tradiční ruční zpracování

V zakázkovém krejčovství ADAM šijeme bespoke obleky výhradně ručně. Až na pár drobných zásahů šicím strojem a finální žehlení se vašeho obleku žádný stroj nedotkne. Například kalhoty pro tento šedý oblek na míru mají tradiční ruční trojdílné začištění vrchního pásku. Je to sice detail, který na první pohled nepostřehnete, ale jak se správně říká, kvalitní práce se nejvíce pozná tam, kde není vidět.

Ruční trojdílné začištění pásku kalhot na vnitřní straně
Ruční trojdílné začištění pásku kalhot na vnitřní straně
Perleťové knoflíčky

Kromě kvalitního ručního zpracování a exkluzivní látky by na bespoke obleku neměl chybět nějaký elegantní akcent, kterým v tomto případě jsou decentně třpytivé perleťové knoflíčky v šedém odstínu. Úžasně ladí s klasickým stylem obleku, a přitom nevtíravě dominují celkovému pojetí. Finální vzhled můžete doplnit ještě o další módní doplňky, například originální dřevěný motýlek.

Perleťové knoflíčky a ručně obšité knoflíkové dírky
Perleťové knoflíčky a ručně obšité knoflíkové dírky
Bespoke oblek / zakázkové krejčovství
Bespoke oblek / zakázkové krejčovství

Provedení:
Sako + vesta + kalhoty

Látka:
Merino vlna Super 140, HOLLAND & SHERRY – Royal Mile

Cena:
46 000 Kč