Bespoke tailoring

Bespoke tailoring

Zakázkový krejčovský salon ADAM STEINER poskytuje svým zákazníkům obleky na míru ušité metodou bespoke tailoring.

Bespoke tailoring je nejvyšší forma krejčoviny, kdy je střih obleku připraven přesně na míru zákazníka. To je zásadní rozdíl oproti levnější variantě made to measure, kdy se zákazníkovi nabídne nejbližší vhodná velikost a následně se jen poupraví partie oděvu, které mu ne zcela sedí. A vzhledem k tomu, že velikost konfekčního oděvu určuje pouze šířka ramen, může jít o rozdíly opravdu zásadní.

Krejčovský salon Adam Steiner
Dokonale padnoucí oblek

S nepříliš velkou nadsázkou lze říci, že oblek na míru ušijeme přímo na vašem těle. Proto s námi budete muset podstoupit minimálně dvě až tři zkoušky, na nichž vás nejen změříme, ale také zjistíme například sklon ramen nebo velikost zádového oblouku. Neunikne nám proto sebemenší detail nebo specifikum vaší postavy. Navíc se zaměříme na to, aby výsledný střih obleku zvýraznil přednosti vaší postavy a případné nedostatky potlačil.

Krejčovský salon Adam Steiner
Pouze ruční práce

Za použití metody bespoke tailoring se kromě žehlení a pár drobných zásahů šicím strojem veškeré práce provádějí ručně. Vyšití knoflíkových dírek nebo ozdobné prošití klop a kapes, to vše bude dílem našich rukou. Navíc ručně tvarovaná a tužená prsní vložka zajistí maximální stálost střihu po celou dobu životnosti obleku. Bespoke tailoring nabízí také mnohem větší možnosti výběru látek pro samotný oblek i pro podšívku.

Krejčovina bez limitů

Kromě dokonalého střihu a možnosti výběru látky z nepřeberného množství variant a vzorů nabízí bespoke tailoring možnost nechat si ušít opravdu cokoli. Jakmile dokážete požadovanou věc jakýmkoliv způsobem popsat, váš pánský krejčí by ji měl dokázat ušít. Nemáte absolutně žádné limity.

Bespoke tailoring - uniforma
Mistr krejčí

A pokud už je řeč o pánském krejčím, v salonu ADAM STEINER si můžete být jisti, že se setkáte přímo s tvůrcem vašeho nového obleku. Jedině tak totiž dokážeme přenést celý kontext zadání a měření přímo na výsledné dílo. Ostatně výraz bespoke tailoring můžeme volně přeložit jako šití, jak bylo řečeno. Proto nic z vašeho zadání nesmí být opomenuto.

Domluvte si schůzku se svým osobním krejčím