Doplňkový prodej módy

Doplňkový prodej módy

Aby byl výsledný dojem z ručně šitého oblečení dokonalý, pomůžeme Vám také s výběrem vhodných doplňků – vždy s maximálním ohledem na to, pro jakou příležitost je oblek určen.

Opravdu pečlivě a s citem pro detail s Vámi vybereme vše potřebné – košili, vázanku, manžetové knoflíčky atd. V naší nabídce najdete i společenskou obuv a méně obvyklé doplňky, mezi které patří např. klobouk nebo kapesníček.

Krejčovský salon Adam Steiner
Krejčovský salon Adam Steiner
Krejčovský salon Adam Steiner

A pokud ve svém volném čase hrajete golf, moc dobře víte, že to není pouze sport, ale také společenská událost. My to víme také, a proto jsme náš sortiment doplnili značkovou pánskou golfovou módou. Každý džentlmen si totiž musí uchovat svůj elegantní styl i na golfovém hřišti!

Prodej golfové módy má stejně jako zakázkové šití obleků u Adama Steinera svou tradici, která sahá až do doby první republiky.

Už v salonu Kníže jste mohli kromě módních doplňků sehnat i golfové potřeby. Abychom na tuto tradici důstojně navázali a zároveň dostáli svému krédu nabízet pouze vysoký standard kvality a stylově vytříbenou módu, vsadili jsme na ověřené značky!

Přesvědčíme Vás o tom, že dokonalý celek vytváří právě detaily.