Kvalitní obleky do detailu

Kvalitní obleky do detailu

Dobře ušitý oblek na míru zaručeně poznáte podle kvality zpracování i toho nejmenšího detailu, který na první pohled nemusí být ani vidět.

Upřímně si řekněme, že kvalitní oblek made-to-measure může být lepší, než špatně ušitý bespoke. A právě proto v pánském krejčovství ADAM STEINER věnujeme sebemenším detailům maximální pozornost. Zákazník vždy musí odcházet nejen se skvěle padnoucím oděvem, ale také s lehkým úžasem, s jakou precizností byl jeho nový oblek na míru ušit.

Kvalitní oblek - knoflíčky
Kvalitní oblek - návaznost vzorů
Kvalitní oblek - obšitá dírka
Kvalitní oblek první pohled

Jedním z výrazných detailů, který by měl kvalitně ušitý oblek na míru splňovat bez chyby, je návaznost vzoru na látce. Podíváte-li se na naše obleková saka, ať už proužky, kostky nebo jiné vzory, vždy na sebe ve švech precizně navazují. Zaměřit se můžete také na kvalitu obšití knoflíkových dírek. Ačkoli jsou knoflíkové dírky obšívány ručně hedvábnou nití, nenaleznete ve zpracování žádnou chybičku. Jistě oceníte i kvalitu ručního prošití okrajů nebo ručně všité podšívky. Výrazným detailem mohou být i perleťové nebo kostěné knoflíčky, perfektně dolaďující celkové zpracování obleku.

Kvalita skrytá uvnitř

Nesmíme však zapomenout ani na detaily, které na první pohled neuvidíte, ale o to více je na obleku oceníte. Kupříkladu i v tom nejvíce formálním obleku můžete svou individualitu podtrhnout originální podšívkou s úžasnými motivy. Nenápadné šedé sako může uvnitř hrát těmi nejrozpustilejšími květinovými motivy, komiksovým retro vzorem, psychadelickými barvami nebo lechtivými obrázky z pánských časopisů. Na výběr je toho opravdu hodně. Dalším zajímavým detailem může být i zpracování vnitřní kapsičky a vynechat nesmíme ani na váš monogram, který bude jasným důkazem toho, že žádný jiný takový oblek na světě neexistuje. Je pouze váš a jen vy víte, jací vy i váš oblek uvnitř doopravdy jste.

Kvalitní oblek - monogram
Kvalitní oblek - podšívka
Kvalitní oblek - ADAM STEINER
Na výsledek jsme hrdí

Když už je celý oblek hotový, přidáme k němu poslední detail – náš podpis. Na kvalitu své práce jsme hrdí, a proto se pod ni rádi podepíšeme. Vy tak budete stále vědět, za kým můžete jít, když si budete chtít nechat ušít kvalitní oblek na míru.

Domluvte si schůzku u krejčího