Obleky na míru

Obleky na míru

Oblek na míru z krejčovství ADAM STEINER bude exkluzivní originál pouze pro vás.

Oblek na míru = Bespoke tailoring

V pražském Salonu ADAM STEINER šijeme obleky na míru metodou bespoke tailoring. Běžně se setkáte s tím, že někdo bude za oblek na míru označovat takzvanou měřenku, neboli “made-to-measure“. Ale nenechte se zmást. V horším případě takto získáte pouze oděv, který byl ušitý dávno před tím, než jste překročili práh krejčovství. Jen vám vyberou nejbližší velikost, kterou následně krapet poupraví. V lepším případě si budete moci některé prvky obleku určit předem, ovšem nic to nezmění na věci, že dostanete jen upravenou konfekční velikost.

Když se však rozhodnete pro skutečný oblek na míru, musí to být jednoznačně originál jen pro vás. Střih takového obleku musí přesně odpovídat vaší postavě. Žádné kompromisy, žádná omezení. Jediný ústupek, který budete muset udělat, je najít si čas minimálně na 2 zkoušky. Stejně tak počítejte s tím, že výroba obleku na míru zabere až 6 týdnů. Ovšem výsledek bude rozhodně stát za to. Tímto způsobem dokážeme ušít nejen dokonale padnoucí oblek, ale také zvýraznit přednosti vaší postavy a potlačit nedostatky. Ladit budeme každý centimetr tak, abyste se cítil ve svém obleku naprosto skvěle.

Kromě střihu myslíme i na všelijaké detaily oděvu, kterými vyhovíme jedinečnosti nositele. Od tvaru klop, přes volbu knoflíčků až po takové vychytávky, jako je skrytá kapsička na iPad, doutník nebo mobilní telefon. Váš oblek bude maximálně odpovídat tomu, jací jste a co potřebujete.

Precizní ruční práce
Krejčovský salon Adam Steiner
Richard Hronovský
Exkluzivní látky pro exkluzivní obleky

Perfektně padnoucí střih však není to jediné, na co se můžete těšit. Krejčovský salon ADAM STEINER používá na šití obleků výhradně exkluzivní látky prémiových značek SCABAL, DORMEUIL a HOLLAND & SHERRY. Vybírat můžete z nepřeberného množství typů látek – vlna, merino vlna, kašmír, hedvábí, bavlna, len, mohér, flanel a z ještě většího množství barev a vzorů. Rádi vám poradíme, co je pro váš oblek na míru nejvhodnější. Zohledníme vaši barevnou typologii a dáme vyniknout vašim přednostem.

Oblek na míru nemá jen dobře vypadat, musíte se v něm také dobře cítit

Při výběru látky vám poradíme, co se hodí pro oblek na léto, do chladného počasí nebo pro cestování v obleku. V našich vzornících naleznete mnoho přírodních materiálů vhodných pro daný účel. Například vlna vás příjemně zahřeje, ale přitom bude dobře odvádět vlhkost. Len oceníte v horkých letních dnes. Mohér se vám nebude mačkat atd. V nabídce máme i další směsové materiály, které kombinují ty nejlepší vlastnosti jednotlivých složek, z nichž jsou utkány. Polyester však u nás nehledejte. Přes jeho nepopiratelnou cenovou výhodu je to naprosto nepraktický materiál, který vám z nošení obleku udělá spíš peklo než radost. Když už se rozhodnete pro oblek na míru, neustupujte z požadavku na přírodní materiál. Rozhodně se vyplatí.

Mějte radost z toho, co nosíte uvnitř

Kapitolou sama pro sebe jsou podšívky. I když si necháte ušít velmi formální oblek v decentních barvách, uvnitř můžete nechat rozzářit barvy. V nabídce máme opravdu pestrou paletu barev i vzorů. Originalitě se meze nekladou. Máte například svého oblíbeného hráče fotbalu? Proč nemít jeho dres na vnitřní straně obleku do kanceláře? Stejně tak si můžete zvolit i materiál podšívky. Taková hedvábná podšívka s motivem rajské zahrady vám zlepší náladu, kdykoliv si sako oblečete. Je to jen a jen na vás, o co si řeknete svému krejčímu.

Holland & Sherry ECO-TRAVELER
Scabal LONDONER Super 140s
Holland & Sherry SOUTH PACIFIC LINEN
Formální i neformální obleky

Jsme připraveni vyhovět jakýmkoliv vašim přáním. Šijeme formální, společenské i volnočasové obleky, separátní jednořadá i dvouřadá saka, kožená saka, kabáty, fraky i smokingy nebo oblekové vesty. Na vás je si pouze rozmyslet, k jakému účelu nebo jaké příležitosti budete svůj nový oděv na míru potřebovat. Oblek na svatbu, oblek do kanceláře, oblek pro radost? Možností je mnoho, a to se ve výčtu držíme hodně při zemi. Navíc, pokud si necháte ušít frak nebo smoking na míru, nemusíte se ani bát, že vyjde z módy. Tyto druhy společenských obleků jsou velmi nadčasové. Když se o ně budete správně starat a dobře je ukládat, vydrží vám mnoho let. Pak se již můžete těšit na pozvánky na akce, kde bude black tie dress code, protože vy budete připraveni zazářit.

Oblek na míru může být i uniforma

Oblek na míru může být i uniforma

Nepopiratelnou výhodou zakázkového krejčovství je to, že se nemusíte vůbec v ničem omezovat. Pokud jste schopni svůj požadavek dostatečně přesně popsat, není pro nás problém mu vyhovět. Spolupracujeme i s dodavateli výšivek, takže například uniforma nebo kroj pro slavnostní ceremoniál jsou pro nás jednoznačně splnitelná přání.

Aby byl výsledek opravdu dokonalý, pomůžeme vám na závěr i s výběrem vhodných doplňků, které podtrhnout jedinečnost vašeho nového obleku. Vybrat si můžete z naší stálé nabídky kravat, motýlků a manžetových knoflíčků. Sprostředkujeme vám také ušití košile na míru nebo výrobu obuvi. Rádi se staneme vaším módním guru, který vás provede cestou k dokonalému a osobitému stylu.

Ať už jste rozhodnutí nebo jen zatím sbíráte informace, neváhejte se nám ozvat. Odpovíme vám na vše, co jste se nedočetli na našich stránkách, vysvětlíme vám celý proces ušití obleku. Váš osobní pánský krejčí v salonu ADAM STEINER Praha je připraven k vašim službám.

Zavolejte nám
Nechte se inspirovat

Magazín

Historie vesty
Historie vesty

Součást formálního obleku, ale i oděvu týnejdžrovských subkultur

Číst
Dva volnočasové blazery
Dva volnočasové blazery

Nechte se inspirovat těmito dvěma lehkými letními blazery.

Číst