U Adama šijí celé rodiny

U Adama šijí celé rodiny

I když se krejčovství ADAM STEINER specializuje na exkluzivní pánskou módu, není výjimkou, že se v našem salonu sejde rovnou celá rodina. Sako na míru sluší džentlmenům, mladým pánům a samozřejmě i dámám.

Právě v těchto dnech jsme dokončili pár nádherných letních sak pro otce a syna. Přesně podle letošních jarních trendů i tentokrát přišly na řadu přírodní barvy a motivy. Náš výběr vzešel z úžasných vzorníků Loro Piana.

Letní materiály a odlehčená podšívka

Sako pro otce je ušito z prvotřídní látky v kombinaci vlna – hedvábí – len. Všechny tyto základní materiály dávají ve výsledné směsové látce ty nejlepší vlastnosti pro letní oděv. Vlna zajišťuje základní termoregulaci, hedvábí dodá lesk a příjemný omak, len zase prodyšnost a odlehčenost, která je pro horké dny nedocenitelná.

Loro Piana MARE - vlna, hedvábí, len
Loro Piana MARE - vlna, hedvábí, len

Že se blíží léto poznáte také na podšívce, a to nejen na temperamentním barevném motivu. Záda podšívky jsou odlehčená, čímž je zaručena ještě větší termoregulace i odvod vlhkosti. Nositel takového saka se bude díky této “vychytávce” cítit i v parném dni velmi příjemně.

Zelené sako je doplněno o knoflíčky zdobené přírodní perletí, modré zaujme kobaltově modrými knoflíky. Nesmí chybět kapesníček perfektně sladěný s podšívkou. Jako třešnička na dortu je vyšitý monogram hedvábnou nití.

Knoflíčky zdobené přírodní perletí
Knoflíčky zdobené přírodní perletí
Monogram vyšitý hedvábnou nití
Monogram vyšitý hedvábnou nití
Kapesníček sladěný s podšívkou
Kapesníček sladěný s podšívkou

LORO PIANA – MARE
49% vlna, 30% hedvábí, 21% len

32 600 Kč

Mladí spíše využijí celoroční materiály

Pro syna jsme vybrali materiál na sako z řady luxusních látek FOUR SEASONS ze 100% Super 130’s vlny s 260 g na metr. Jak už název napovídá, jedná se o materiály vhodné pro celoroční nošení. Pro dorost je takový výběr logická varianta, protože mladí pánové v horku raději sako beztak odloží a obecně frekvence nošení saka není u nich tak vysoká, aby si nechávali šít speciální kousky pro každé roční období.

Modré sako pro otce a syna
Modré sako pro otce a syna

Sako zdobí kobaltově modré knoflíčky a samozřejmě i mladý pán má své sako zdobené vlastním monogramem vyšitým hedvábnou nití. Povšimněte si detailu barevné nitě v monogramu ladící s barevným motivem podšívky. Právě takové drobnosti dělají ze saka na míru ryze osobní a jedinečnou záležitost.

Loro Piana FOUR SEASONS
Loro Piana FOUR SEASONS
Barevný monogram sladěný s podšívkou
Barevný monogram sladěný s podšívkou
Kobaltově modré knoflíčky
Kobaltově modré knoflíčky

LORO PIANA – FOUR SEASONS
100% 130’s Vlna 260 g/m

26 500 Kč